Anekke Kyomu torebko-plecak 37815-239

37815-239

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

322,15 zł

-15%

379,00 zł

Więcej informacji

Bądź inspiracją, jaką chcesz być, dzięki swojej nowej, przekształcalnej torbie na ramię z plecakiem Kyomu.

Czy możesz sobie wyobrazić torbę 2 w 1, która będzie Ci odpowiadać przez cały czas? Ponieważ ta rozkładana torba na ramię pozwoli Ci używać jej w obu pozycjach. Ty wybierasz! Wystarczy rozciągnąć pasek na ramię, aby zamienił się w dwa wygodne paski plecaka, dzięki czemu możesz go używać przy każdej okazji, według własnego uznania. Jest to pojemna torba z wewnętrzną podszewką i kieszeniami, która niewątpliwie stanie się Twoim nieodłącznym elementem.

Japońskie słowo „Kyomu” oznacza „spełnienie marzeń”. Z tego powodu linia Kyomu od Anekke Contemporary czerpie inspirację ze snów.

Marzenia Anekke podczas jej podróży po Japonii urzeczywistniają się w projektach tej linii, w której japońskie kształty, kolory i ikonografia są odzwierciedlone w jej kolorowych grafikach, jakby były fragmentami spełnionych marzeń.

Detale ożywiają każdy element dzięki naszywkom inspirowanym sztuką i setkom elementów dostosowanych do tematu, w tym przypinkom, ściągaczom, metalicznemu logo i brelokowi do kluczy. Czy jesteś gotowa, aby doświadczyć Japonii poprzez sny Anekke? Otwórz oczy i zacznij marzyć o swoim nowym ulubionym akcesorium!

Wymiary: 24/26/11 cm