Anekke, Kimmidoll, Dogs by Beluchi, Naoko
marki dostępne w MyDreamBag.pl

Anekke to hiszpańska firma tworząca oryginalne i niepowtarzalne produkty skierowane dla wszystkich, którzy odnajdują w sobie miłość do podróży, natury i nastoletnią beztroskę. Piękne baśniowe wzory i świetna jakość wykonania to zdecydowanie znak rozpoznawczy tej marki. Wśród propozycji naszego sklepu internetowego MyDreamBag znajdziesz niepowtarzalne produkty Anekke, które będą doskonałym i funkcjonalnym dodatkiem do codziennej stylizacji. Wśród nich dostępne są m.in. miękkie plecaki, torby na laptopa i torby na ramię Anekke różnej wielkości.

Atrakcyjnym gadżetem może okazać się także kubek czy trzykomorowy piórnik Anekke. Wszystkie akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów - w tym ekoskóry i tkaniny z nadrukiem, z dodatkami w postaci breloków, zdobień i naszywek.

Anneke logo - dziewczyna z aparatem

Styl Anekke jest marzycielski, spokojny ciepły. Dziewczynka Anekke to miłośniczka podróży, książek, stylu vintage ... Jeździ po świecie zbierając piękne chwile z ukochanym kotkiem Towandą.

Anneke logo - dziewczyna z myszą

Motto marki Anekke: Kocham się dzielić, "Love to share"

Dziewczynka Anekke uwielbia się dzielić! To doskonałe motto, bo życie jest pełne wspaniałych przeżyć, ludzi, którzy Cię wspierają, wycieczek, podróży, które zmieniają i pomagają lepiej się poznać ...
Anekke odkryła, że kiedy dzielisz się swoim szczęściem, przygodami, miłością to Świat, oddaje Ci dokładnie to samo lub więcej.

Anneke logo 2 - stojąca dziewczyna

Jeżeli urzekła Cię marka Anekke zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.
Tylko uważaj Anekke uzależnia;)

Australijska marka kimmidoll powstała z długoletniej pasji do eleganckich upominków i artykułów do domu, inspirowanych kulturą Wschodu. Tradycyjne, japońskie lalki Kokeshi są doskonałym przykładem uproszczonego, wschodniego piękna. Za powstaniem marki kimmidoll stoi też filozofia obdarzania szczęściem rodziny i przyjaciół.

Logo kolekcji firmy Kimmidoll

Lalki Kokeshi były inspiracją do stworzenia niepowtarzalnej kolekcji torebek Kimmidoll.
Hiszpańskie torebki, portfele i plecaki z japońską duszą. Torebki marki Kimmidol potrafią podbić niejedno serce. Głównym motywem każdej z torebek Kimmidol jest właśnie wizerunek lalki Kokeshi. Japończycy obdarowują się tymi lalkami na szczęście. Być może dlatego torebki Kimmidoll są jak talizmany. Każda kokeshi niesie ze sobą jakieś przesłanie i uosabia jakąś wartość: radość, szczęście, skupienie, rozwagę, nadzieję czy wiarę w przyszłość. To sprawia, że torby marki Kimmidoll przestają być tylko użytkowymi rzeczami, a stają się inspiracją i powiewem dalekowschodniej filozofii życia.

Zobacz starannie wybrane modele torebek damskich marki Kimmidoll. Kup oryginalne torebk bezpośrednio w sklepie internetowym MyDreamBag.

Logo firmy Dogs By Beluchi

Dogs by Beluchi to hiszpańska marka torebek, portfeli i plecaków inspirowana włoską modą. Niepowtarzalne wzory sygnowane znaczkiem z sylwetką szkockiego teriera znanego z uporu i niezależności. Torebki z logo Dogs by Beluchi to wzornictwo, które cechuje indywidualizm, oryginalny styl właścicielki i niezależność. Są energetyczne, wyraziste, niepokorne. To najlepsi przyjaciele kobiet, które lubią zaskakiwać, cenią wysoką jakość wykonania oraz śmiałe połączenia materiałów i wzorów. Torebki Dogs by Beluchi noszone są chętnie do codziennych stylizacji jak i na specjalne okazje. Pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu.

Nie zastanawiaj się dłużej! Torebki Dogs by Beluchi skradną twoje serce :)