Anekke Contemporary portfel 37809-915

37809-915

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,10 zł

-10%

199,00 zł

Więcej informacji

Podróżowanie i tworzenie idą w parze z nowym portfelem na paszport RFID firmy Anekke Contemporary. Spodoba ci się!

Jest to duży portfel, który można również używać jako torebki. Jest to bardzo wygodny model, zapinany na zamek błyskawiczny, w środku wyłożony podszewką i wyposażony w rączkę wbudowaną w uchwyt zamka. Wewnątrz posiada miejsce na karty, banknoty oraz wygodną przegrodę z kieszonką zapinaną na zamek, na monety.

Anekke Contemporary to kolekcja inspirowana podróżą po Japonii poprzez sztukę współczesną. Jej grafiki odtwarzają japońskie światła, architekturę, kulturę i ikonografię, ożywione poprzez abstrakcyjne kształty i artystyczne interpretacje. Każda torba to mały kawałek tego kraju, widziany z wyjątkowego punktu widzenia: sztuki.

Detale stanowią ostatni szlif, który przeniesie Cię w wyjątkową podróż po Japonii, z setkami spersonalizowanych elementów dekoracyjnych, takich jak uchwyty, przypinki, logo czy naszywki z tyłu, inspirowanych japońską sztuką i kulturą.

Model ten posiada ochronę RFID: innowacyjny system ochrony, który chroni nasze karty przed nieautoryzowanymi płatnościami, kradzieżą informacji i ingerencją.

Wymiary: 21/10/3 cm

PORTFEL, KTÓRY CHRONI TWOJE KARTY

Portfele z technologią RFID weszły na rynek jako niezbędny system ochrony naszych kart kredytowych/debetowych. System ten ma na celu zapobieganie nieuczciwym i mimowolnym płatnościom , a także ochronę naszych wrażliwych informacji i zapobieganie kradzieży naszych danych osobowych, gdy nosimy karty w portfelach.  

PRZED CZYM CHRONI MNIE PORTFEL RFID?

  • Ochrona przed nieautoryzowanymi płatnościami:
    Blokuje możliwość dokonywania nieautoryzowanych płatności kartą.
  • Ochrona przed kradzieżą informacji:
    zapobiega przesyłaniu informacji o naszych kartach kredytowych (numerze lub posiadaczu karty), zapobiegając ich wykorzystaniu do dokonywania nieuczciwych zakupów lub kradzieży.
  • Ochrona przed zakłóceniami:
    Telefony komórkowe generują fale elektromagnetyczne, które mogą przedostać się do kart kredytowych, czyniąc je bezużytecznymi. Technologia RFID również przed tym chroni.