Anekke Contemporary torba podróżna 37808-419

37808-419

Nowy produkt

509,15 zł

-15%

599,00 zł

Więcej informacji

Przygotuj się na podróż, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłaś, dzięki nowej torbie podróżnej Anekke Contemporary. Twój nowy ulubieniec!

Jeśli jesteś miłośnikiem podróży, w Twoich podstawach nie może zabraknąć czegoś: torby podróżnej. Oryginalny design tego modelu sprawi, że stanie się on Twoim nieodłącznym elementem. Jest to wygodny model z dwoma uchwytami i odpinanym, regulowanym paskiem na ramię. Wnętrze wyłożone oryginalną tkaniną z nadrukiem motywów z kolekcji oraz posiada kieszenie. Można ją również wykorzystać jako torbę na siłownię.

Anekke Contemporary to kolekcja inspirowana podróżą po Japonii poprzez sztukę współczesną. Jej grafiki odtwarzają japońskie światła, architekturę, kulturę i ikonografię, ożywione poprzez abstrakcyjne kształty i artystyczne interpretacje. Każda torba to mały kawałek tego kraju, widziany z wyjątkowego punktu widzenia: sztuki.

Detale stanowią ostatni szlif, który przeniesie Cię w wyjątkową podróż po Japonii, z setkami spersonalizowanych elementów dekoracyjnych, takich jak uchwyty, przypinki, logo czy naszywki z tyłu, inspirowanych japońską sztuką i kulturą. Dodatkowo posiada brelok do kluczy z kolekcji.

Wymiary: 45/32/23 cm