Anekke Nature Shodo torba na laptop 37786-112

37786-112

Nowy produkt

424,15 zł

-15%

499,00 zł

Więcej informacji

Wdychaj możliwości i wytchnij kreatywność dzięki nowej czarnej teczce na dokumenty Nature Shodō!

Ta czarna teczka na dokumenty od Anekke Nature Shodō będzie Twoim nieodłącznym elementem w drodze do pracy lub na zajęcia. Jej wnętrze ma miękką wyściółkę chroniącą komputer, a także kilka przegródek, które zapewniają porządek. Dwa uchwyty pozwolą Ci używać jej jako teczki, a odpinany i regulowany pasek na ramię pozwoli Ci nosić ją wiszącą. Dodatkowo z tyłu posiada dwa zamki błyskawiczne, które po rozpięciu pozwolą dopasować ją do wózka, aby wygodniej ją transportować w podróży.

Anekke Nature Shodō to kapsułka wykonana w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do planety. Jest to również jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji Anekke, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy i inny. Nie ma dwóch takich samych!

Każdy produkt z tej kolekcji jest jak czyste płótno, na którym namalowana jest emocja. Wzory z tej linii powstały jeden po drugim, „malując" nadruk na każdej torbie tak, jakby był to unikalny obraz 360°. Dodatkowo na każdym modelu znajdziesz także złote linie inspirowane techniką „kintsugi”, czyli sztuka naprawić coś zepsutego, podkreślając jego pęknięcia, stworzyć nowy cel, piękniejszy od oryginału. I oczywiście nie może zabraknąć detali, które sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Inspirujące napisy, metaliczne logo, spersonalizowane uchwyty, ćwieki, przypinki... A w tym przypadku także brelok do kluczy z kolekcji. Wyobrażasz sobie ekskluzywną torebkę przypominającą dzieło sztuki? Z tą kolekcją jest to możliwe!

Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV gwarantującą, że jest to produkt pochodzący z recyklingu i przyjazny środowisku.

Wymiary: 40/30/10 cm