Anekke Nature Shodo plecak 37775-018

37775-018

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

339,15 zł

-15%

399,00 zł

Więcej informacji

Wdychaj możliwości, wydychaj kreatywność dzięki nowemu, dużemu czarnemu plecakowi Nature Shodō. Twój nowy ulubiony dodatek!

Ten duży, czarny plecak od Anekke Nature Shodō to bardzo wygodny model, zapinany na zamek błyskawiczny o dużej pojemności wnętrza. Wnętrze jest wyściełane i posiada kieszenie. Posiada również kieszeń z tyłu i jedną z przodu, obie zapinane na zamek. Dwa uchwyty plecaka można regulować na różną długość i posiada pasek na rękę.

Anekke Nature Shodō to kapsułka wykonana w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do planety. Jest to również jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji Anekke, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy i inny. Nie ma dwóch takich samych!

Każdy produkt z tej kolekcji jest jak czyste płótno, na którym namalowana jest emocja. Wzory z tej linii powstały jeden po drugim, „malując" nadruk na każdej torbie tak, jakby był to unikalny obraz 360°. Dodatkowo na każdym modelu znajdziesz także złote linie inspirowane techniką „kintsugi”, czyli sztuka naprawić coś zepsutego, podkreślając jego pęknięcia, stworzyć nowy cel, piękniejszy od oryginału. I oczywiście nie może zabraknąć detali, które sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Inspirujące napisy, metaliczne logo, spersonalizowane uchwyty, ćwieki, przypinki... A w tym przypadku także brelok do kluczy z kolekcji. Wyobrażasz sobie ekskluzywną torebkę przypominającą dzieło sztuki? Z tą kolekcją jest to możliwe!

Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV gwarantującą, że jest to produkt pochodzący z recyklingu i przyjazny środowisku.

Wymiary: 26/32/10 cm