Anekke Nature Shodo torebka 37773-250

37773-250

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

249,00 zł

Więcej informacji

Wdychaj możliwości i wytchnij kreatywność dzięki nowej małej czarnej torbie na ramię Nature Shodō.

Ta czarna torba na ramię posiada 2 niezależne przegrody. Posiada klapę otwierającą, zapinaną na zamek błyskawiczny, dzięki której mamy dostęp do pierwszej komory. Druga znajduje się poniżej i jest zapinana na zamek błyskawiczny. Uchwyt stanowi regulowany pasek na ramię o różnej długości. Posiada również krótką rączkę, dzięki czemu można używać jej na dwa sposoby. Ty wybierasz!

Anekke Nature Shodō to kapsułka wykonana w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do planety. Jest to również jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji Anekke, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy i inny. Nie ma dwóch takich samych!

Każdy produkt z tej kolekcji jest jak czyste płótno, na którym namalowana jest emocja. Wzory z tej linii powstały jeden po drugim, „malując" nadruk na każdej torbie tak, jakby był to unikalny obraz 360°. Dodatkowo na każdym modelu znajdziesz także złote linie inspirowane techniką „kintsugi”, czyli sztuka naprawić coś zepsutego, podkreślając jego pęknięcia, stworzyć nowy cel, piękniejszy od oryginału. I oczywiście nie może zabraknąć detali, które sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Inspirujące napisy, metaliczne logo, spersonalizowane uchwyty, ćwieki, przypinki... Wyobrażasz sobie ekskluzywną torebkę, niczym dzieło sztuki? Z tą kolekcją jest to możliwe!

Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV gwarantującą, że jest to produkt pochodzący z recyklingu i przyjazny środowisku.

Wymiary: 19/13/4 cm