Anekke Nature Shodo torebka 37781-268

37781-268

Nowy produkt

424,15 zł

-15%

499,00 zł

Więcej informacji

Wdychaj możliwości i wytchnij kreatywność dzięki swojemu nowemu, dużemu brązowemu shopperowi Nature Shodō!

Ta oryginalna, duża brązowa torba typu shopper to idealne rozwiązanie 2 w 1, które pozwoli Ci nosić ją na co dzień tak, jak lubisz. Na zewnątrz znajduje się duża torba na zakupy, wewnątrz której znajduje się wyjmowana torba. Shopper posiada dwa uchwyty, ale można też dodać pasek na ramię z możliwością regulacji długości. Tę torbę na ramię możesz także połączyć z torbą, która służy jako wewnętrzna wyściółka, dzięki czemu będziesz mieć 2 torby w 1. Wnętrze torby jest wyłożone podszewką.

Anekke Nature Shodō to kapsułka wykonana w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do planety. Jest to również jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji Anekke, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy i inny. Nie ma dwóch takich samych!

Każdy produkt z tej kolekcji jest jak czyste płótno, na którym namalowana jest emocja. Wzory z tej linii powstały jeden po drugim, „malując" nadruk na każdej torbie tak, jakby był to unikalny obraz 360°. Dodatkowo na każdym modelu znajdziesz także złote linie inspirowane techniką „kintsugi”, czyli sztuka naprawić coś zepsutego, podkreślając jego pęknięcia, stworzyć nowy cel, piękniejszy od oryginału. I oczywiście nie może zabraknąć detali, które sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Inspirujące napisy, metaliczne logo, spersonalizowane uchwyty, ćwieki, przypinki... A w tym przypadku także brelok do kluczy z kolekcji. Wyobrażasz sobie ekskluzywną torebkę przypominającą dzieło sztuki? Z tą kolekcją jest to możliwe!

Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV gwarantującą, że jest to produkt pochodzący z recyklingu i przyjazny środowisku.

Wymiary: A-43 / B-25/23/18cm