Anekke Nature Shodo torebka 37771-228

37771-228

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

390,15 zł

-15%

459,00 zł

Więcej informacji

Maluj swoją najlepszą wersję na co dzień dzięki nowej czarnej torbie Nature Shodō z 2 uchwytami i paskiem na ramię.

Ta duża czarna torba ma dużą pojemność wewnętrzną, jest podszyta i posiada kieszenie. To bardzo innowacyjny format z dwoma uchwytami i paskiem poprzecznym z możliwością regulacji długości.

Anekke Nature Shodō to kapsułka wykonana w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do planety. Jest to również jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji Anekke, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy i inny. Nie ma dwóch takich samych!

Każdy produkt z tej kolekcji jest jak czyste płótno, na którym namalowana jest emocja. Wzory z tej linii powstały jeden po drugim, „malując" nadruk na każdej torbie tak, jakby był to unikalny obraz 360°. Dodatkowo na każdym modelu znajdziesz także złote linie inspirowane techniką „kintsugi”, czyli sztuka naprawić coś zepsutego, podkreślając jego pęknięcia, stworzyć nowy cel, piękniejszy od oryginału. I oczywiście nie może zabraknąć detali, które sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Inspirujące napisy, metaliczne logo, spersonalizowane uchwyty, ćwieki, przypinki... A w tym przypadku także brelok z kolekcji. Wyobrażasz sobie ekskluzywną torebkę przypominającą dzieło sztuki? Z tą kolekcją jest to możliwe!

Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV gwarantującą, że jest to produkt pochodzący z recyklingu i przyjazny środowisku.

Wymiary: 32/22/16 cm