Anekke Shoen Palette portfel 37729-909

37729-909

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,10 zł

-10%

199,00 zł

Więcej informacji

Sztuka to wolność. Jest to także inspiracja dla tego wspaniałego średniego portfela Shōen Palette RFID, Twojego nowego ulubieńca!

Jest to portfel średniej wielkości. Posiada dwie główne przegrody: tylną, w której znajdziesz dużą kieszeń na banknoty oraz miejsce na banknoty i/lub karty. W górnej części posiada zamek błyskawiczny, a w środku można przechowywać monety. Całe wnętrze wyściełane.

Linia Palette jest częścią kolekcji Anekke Shōen. Kolekcja ta jest hołdem dla japońskiej malarki Uemury Shōen, uważanej za matkę japońskich artystek.

Linię tę charakteryzuje plisowany efekt materiału, w którym nadruk inspirowany malarstwem jest przedstawiony na czarnym podłożu, kontrastującym z czerwonawymi i niebieskimi akcentami. Ponadto jest pełen unikalnych detali, takich jak metalowe logo oraz niestandardowe przypinki i uchwyty.

Wymiary: 15/10/3 cm

PORTFEL, KTÓRY CHRONI TWOJE KARTY

Portfele z technologią RFID weszły na rynek jako niezbędny system ochrony naszych kart kredytowych/debetowych. System ten ma na celu zapobieganie nieuczciwym i mimowolnym płatnościom , a także ochronę naszych wrażliwych informacji i zapobieganie kradzieży naszych danych osobowych, gdy nosimy karty w portfelach.  

PRZED CZYM CHRONI MNIE PORTFEL RFID?

  • Ochrona przed nieautoryzowanymi płatnościami:
    Blokuje możliwość dokonywania nieautoryzowanych płatności kartą.
  • Ochrona przed kradzieżą informacji:
    zapobiega przesyłaniu informacji o naszych kartach kredytowych (numerze lub posiadaczu karty), zapobiegając ich wykorzystaniu do dokonywania nieuczciwych zakupów lub kradzieży.
  • Ochrona przed zakłóceniami:
    Telefony komórkowe generują fale elektromagnetyczne, które mogą przedostać się do kart kredytowych, czyniąc je bezużytecznymi. Technologia RFID również przed tym chroni.