Anekke Shoen portfel 37719-909

37719-909

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,10 zł

-10%

199,00 zł

Więcej informacji

Każdy z nas nosi w sobie odrobinę sztuki... nawet nasz średni czarny portfel RFID Shōen firmy Anekke. Twój nowy ulubieniec!

Jest to portfel średniej wielkości. Posiada dwie główne przegrody: tylną, w której znajdziesz dużą kieszeń na banknoty oraz miejsce na rachunki lub dokumenty. W górnej części posiada zamek błyskawiczny, a w środku można przechowywać monety. Całe wnętrze jest wyściełane i posiada wyjmowany uchwyt na karty.

Anekke Shōen to hołd złożony japońskiej malarce Uemurze Shōenowi. Artystka ta uważana jest za matkę japońskich artystek, gdyż udało jej się uczynić z malarstwa kobiecy zawód w czasach, gdy malarstwo nie było dozwolone zawodowo dla kobiet. Z tego powodu ta kolekcja jest odą do sztuki, która nas wyzwala i pozwala zobrazować i stworzyć niepowtarzalną wizję świata.

Anekke jest w pracowni malarskiej i maluje wokół siebie krąg. Linia ta to japońska praktyka artystyczna zwana Ensō, w której duch łączy się z pociągnięciami pędzla, aby móc przekazywać emocje. To także metafora tego magicznego momentu, w którym płynie inspiracja, oświetlając artystę, aby mógł tworzyć.

To kolekcja pełna unikalnych detali, z błyszczącymi akcentami, niestandardowymi przypinkami, ściągaczami i naszywkami oraz wiadomością w języku japońskim, która będzie Ci codziennie przypominać, jak ważne jest odnalezienie swojego „ikigai” (powodu istnienia).

Wymiary:  15/10/3 cm

PORTFEL, KTÓRY CHRONI TWOJE KARTY

Portfele z technologią RFID weszły na rynek jako niezbędny system ochrony naszych kart kredytowych/debetowych. System ten ma na celu zapobieganie nieuczciwym i mimowolnym płatnościom , a także ochronę naszych wrażliwych informacji i zapobieganie kradzieży naszych danych osobowych, gdy nosimy karty w portfelach.  

PRZED CZYM CHRONI MNIE PORTFEL RFID?

  • Ochrona przed nieautoryzowanymi płatnościami:
    Blokuje możliwość dokonywania nieautoryzowanych płatności kartą.
  • Ochrona przed kradzieżą informacji:
    zapobiega przesyłaniu informacji o naszych kartach kredytowych (numerze lub posiadaczu karty), zapobiegając ich wykorzystaniu do dokonywania nieuczciwych zakupów lub kradzieży.
  • Ochrona przed zakłóceniami:
    Telefony komórkowe generują fale elektromagnetyczne, które mogą przedostać się do kart kredytowych, czyniąc je bezużytecznymi. Technologia RFID również przed tym chroni.