Anekke Shoen portfel 37719-016

37719-016

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

116,10 zł

-10%

129,00 zł

Więcej informacji

Portmonetka ta to model z klapką, która po otwarciu ukazuje dwie przegródki: jedną zapinaną na bigiel, plus drugą z tyłu. Dodatkowo posiada kieszeń z tyłu dostępną za pomocą zamka błyskawicznego. Całe wnętrze wyściełane.

Anekke Shōen to hołd złożony japońskiej malarce Uemurze Shōenowi. Artystka ta uważana jest za matkę japońskich artystek, gdyż udało jej się uczynić z malarstwa kobiecy zawód w czasach, gdy malarstwo nie było dozwolone zawodowo dla kobiet. Z tego powodu ta kolekcja jest odą do sztuki, która nas wyzwala i pozwala zobrazować i stworzyć niepowtarzalną wizję świata.

Anekke jest w pracowni malarskiej i maluje wokół siebie krąg. Linia ta to japońska praktyka artystyczna zwana Ensō, w której duch łączy się z pociągnięciami pędzla, aby móc przekazywać emocje. To także metafora tego magicznego momentu, w którym płynie inspiracja, oświetlając artystę, aby mógł tworzyć.

To kolekcja pełna unikalnych detali, z błyszczącymi akcentami, niestandardowymi przypinkami, ściągaczami i naszywkami oraz wiadomością w języku japońskim, która będzie Ci codziennie przypominać, jak ważne jest odnalezienie swojego „ikigai” (powodu istnienia).

Wymiary: 13/10/2 cm