Anekke Shoen plecak 37715-233

37715-233

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

356,15 zł

-15%

419,00 zł

Więcej informacji

Sztuka jest taka, jaką chcesz, żeby była. Niech Twój nowy czarny średni plecak Shōen przypomina Ci każdego dnia!

Ten oryginalny, kwadratowy plecak będzie zarówno wygodny, jak i praktyczny. Posiada dwie komory zapinane na zamek oraz tylną kieszeń, a także podszewkę i regulowane uchwyty.

Anekke Shōen to hołd złożony japońskiej malarce Uemurze Shōenowi. Artystka ta uważana jest za matkę japońskich artystek, gdyż udało jej się uczynić z malarstwa kobiecy zawód w czasach, gdy malarstwo nie było dozwolone zawodowo dla kobiet. Z tego powodu ta kolekcja jest odą do sztuki, która nas wyzwala i pozwala zobrazować i stworzyć niepowtarzalną wizję świata.

Anekke jest w pracowni malarskiej i maluje wokół siebie krąg. Linia ta to japońska praktyka artystyczna zwana Ensō, w której duch łączy się z pociągnięciami pędzla, aby móc przekazywać emocje. To także metafora tego magicznego momentu, w którym płynie inspiracja, oświetlając artystę, aby mógł tworzyć.

To kolekcja pełna unikalnych detali, z błyszczącymi akcentami, niestandardowymi przypinkami, ściągaczami i naszywkami oraz wiadomością w języku japońskim, która będzie Ci codziennie przypominać, jak ważne jest odnalezienie swojego „ikigai” (powodu istnienia). Dodatkowo zawiera brelok do kluczy z kolekcji.

Wymiary: 29/26/9 cm