Anekke Shoen torba na laptop 37706-113

37706-113

Nowy produkt

424,15 zł

-15%

499,00 zł

Więcej informacji

Dodaj odrobinę sztuki do swojego codziennego życia dzięki nowemu brązowemu teczce na dokumenty Shōen firmy Anekke. Twój nowy ulubieniec!

Ta torba na dokumenty będzie Twoim nieodłącznym elementem w drodze do pracy lub na zajęcia. Jej wnętrze ma miękką wyściółkę chroniącą komputer, a także kilka przegródek, które zapewniają porządek. Dwa uchwyty pozwolą Ci używać jej jako teczki, a odpinany i regulowany pasek na ramię pozwoli Ci nosić ją wiszącą. Dodatkowo z tyłu posiada dwa zamki błyskawiczne, które po rozpięciu pozwolą dopasować ją do wózka, aby wygodniej ją transportować w podróży.

Anekke Shōen to hołd złożony japońskiej malarce Uemurze Shōenowi. Artystka ta uważana jest za matkę japońskich artystek, gdyż udało jej się uczynić z malarstwa kobiecy zawód w czasach, gdy malarstwo nie było dozwolone zawodowo dla kobiet. Z tego powodu ta kolekcja jest odą do sztuki, która nas wyzwala i pozwala zobrazować i stworzyć niepowtarzalną wizję świata.

Anekke jest w pracowni malarskiej i maluje wokół siebie krąg. Linia ta to japońska praktyka artystyczna zwana Ensō, w której duch łączy się z pociągnięciami pędzla, aby móc przekazywać emocje. To także metafora tego magicznego momentu, w którym płynie inspiracja, oświetlając artystę, aby mógł tworzyć.

To kolekcja pełna unikalnych detali, z błyszczącymi akcentami, niestandardowymi przypinkami, ściągaczami i naszywkami oraz wiadomością w języku japońskim, która będzie Ci codziennie przypominać, jak ważne jest odnalezienie swojego „ikigai” (powodu istnienia). Dodatkowo posiada brelok do kluczy z kolekcji.

Wymiary: 39/29/9 cm