Anekke Nature Pachamama torebka 36783-184

36783-184

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

251,30 zł

-30%

359,00 zł

Więcej informacji

Ta złota trzykomorowa torba przez ramię jest częścią kolekcji Anekke Nature Pachamama, nowej kapsuły ekologicznych toreb i akcesoriów od Anekke.

Akcesoria z tej kolekcji zostały wykonane w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu, które pochodzą z plastikowych nakrętek. Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest produktem pochodzącym z recyklingu i przyjaznym dla środowiska.

Ta kolekcja jest inspirowana i nazwana na cześć bogini reprezentującej naturę rdzennych plemion Amazonii: Pachamamy. Jego projekt zbiera esencję najbardziej żywej i dzikiej natury, dzięki czemu odrobina zawsze idzie z tobą. Pokochasz to!

Jest to model w kolorze złotym, który łączy w swoim designie oryginalny wielobarwny nadruk inspirowany elementami natury i motyli. Ma drukowane części połączone z wycinaną tkaniną i gładką tkaniną, zmieszane z drukowanymi inspirującymi frazami i innymi detalami.

Posiada 3 niezależne przegrody, wszystkie zapinane na zamek oraz dodatkową kieszeń z tyłu. Jest to średniej wielkości torba. Materiał ma miękką sztywność, która zachowuje kształt torby, tworząc stylowy i wygodny element.

Posiada pasek na ramię o regulowanej długości. Wnętrze wyłożone oryginalną tkaniną z nadrukiem motywów z kolekcji, posiada kieszonki.

Ostatnim akcentem są szczegóły. Posiada metaliczne logo, przypinki, wytłoczone napisy, kolorowy brelok Towanda, naszywkę z napisem i spersonalizowane uchwyty.

I nadal o tym myślisz? Twoja torba również może zmienić świat. Zdobądź już teraz swojego ulubieńca od Anekke Nature Pachamama!

Wymiary: 28/20/9 cm