Anekke Nature Woods torba podróżna 36768-422

36768-422

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

436,00 zł

-20%

545,00 zł

Więcej informacji

Ta torba podróżna jest częścią kolekcji Anekke Nature Pachamama, nowej kolekcji ekologicznych toreb i akcesoriów Anekke.

Akcesoria z tej kolekcji zostały wykonane w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu, które pochodzą z plastikowych nakrętek. Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest produktem pochodzącym z recyklingu i przyjaznym dla środowiska.

Ta kolekcja jest inspirowana i nazwana na cześć bogini, która reprezentuje naturę rdzennych plemion Amazonii: Pachamama. Jego projekt zbiera esencję najbardziej żywej i dzikiej natury, dzięki czemu odrobina zawsze idzie z tobą. 

To granatowy model, który łączy w swoim designie oryginalny wielobarwny nadruk inspirowany elementami natury i motyli. Ma drukowane części połączone z wycinaną tkaniną i gładką tkaniną, zmieszane z drukowanymi inspirującymi frazami i innymi detalami.

Jest to idealna torba na podróż dzięki dużej pojemności wewnętrznej, sporym rozmiarom oraz kieszeniom z przodu i z tyłu, a także po obu stronach.

Materiał, z którego jest wykonana, jest lekki i elastyczny, typu nylon, co czyni go idealnym elementem na co dzień. Posiada dwie rączki oraz odpinany regulowany pasek na ramię. Wnętrze wyłożone oryginalną tkaniną z nadrukiem motywów z kolekcji, posiada kieszonki. Dodatkowo z tyłu znajdują się dwie szczeliny, które po otwarciu pozwolą przystosować ją do wózka, aby wygodniej ją transportować.

Ostatnim akcentem są szczegóły. Zawiera metalowe logo z odrobiną koloru, przypinki, wytłoczone napisy, kolorowy brelok Towanda, naszywkę z napisem i spersonalizowane uchwyty.

I nadal o tym myślisz? Twoja torba również może zmienić świat. Zdobądź już teraz swojego ulubieńca od Anekke Nature Pachamama!

Wymiary: 45/32/22 cm