Anekke Nature Woods portfel 35879-906

35879-906

Nowy produkt

156,75 zł

-25%

209,00 zł

Więcej informacji

Ten portfel Nature Woods z wyjmowanym uchwytem na karty jest częścią ekologicznej kolekcji Anekke, wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do Planety.

Materiał pozyskiwany jest z recyklingu plastikowych nakrętek i posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest to produkt recyklingowy i ekologiczny. 

Jest to duży portfel i posiada ochronę RFID: innowacyjny system ochrony, który chroni nasze karty przed nieautoryzowanymi płatnościami, kradzieżą informacji i ingerencją.

Główny nadruk inspirowany jest mapą gór Kanady widzianą w reliefie (mapa orograficzna), która tworzy nadruk z efektem kamuflażu. Jest to model wykonany z bardzo lekkiego i elastycznego materiału typu nylon, w którym wyróżniają się czarne, szare i białe odcienie, z akcentami zieleni, bordo i żółci.

Posiada dwie główne przegrody: tylną, w której znajdziesz duży portfel oraz miejsce na rachunki lub dokumenty. U góry posiada zamek błyskawiczny, a wewnątrz można przechowywać monety. Całe wnętrze jest wyłożone. Dodatkowo posiada wewnątrz wyjmowany uchwyt na karty.

I na koniec nie zapominajmy o szczegółachPocząwszy od metalicznego logo, ozdobnych naszywek, spersonalizowanych zamków błyskawicznych... Niekończące się drobne akcenty, które sprawią, że się zakochasz. Kup teraz!

Wymiary: 20/10/2 cm

RFID:

PORTFEL, KTÓRY CHRONI TWOJE KARTY

Portfele z technologią RFID weszły na rynek jako niezbędny system ochrony naszych kart kredytowych/debetowych. System ten służy do zapobiegania nieuczciwym i przymusowym płatnościom, a także do ochrony naszych poufnych informacji, zapobiegania kradzieży naszych danych osobowych, gdy nosimy nasze karty w portfelu.

PRZED CZYM CHRONI MNIE PORTFEL RFID?

  • Ochrona przed nieautoryzowanymi płatnościami:
    Blokuje możliwość wydawania nieautoryzowanych płatności kartą.
  • Ochrona przed kradzieżą informacji:
    zapobiega przekazywaniu informacji o naszych kartach kredytowych (numerze lub posiadaczu karty), zapobiegając ich wykorzystaniu do dokonania nieuczciwych zakupów lub kradzieży.
  • Ochrona przed zakłóceniami:
    telefony komórkowe generują fale elektromagnetyczne, które mogą przenikać karty kredytowe, czyniąc je bezużytecznymi. Chroni przed nim również technologia RFID.