Anekke Wild portfel 35619-901

35619-901

Nowy produkt

149,25 zł

-25%

199,00 zł

Więcej informacji

Ten duży portfel Wild jest częścią kolekcji Anekke The Forest, inspirowanej przygodą Anekke w KanadziePokochasz go!

Jest to duży portfel ochroną RFID: innowacyjny system ochrony, który chroni nasze karty przed nieautoryzowanymi płatnościami, kradzieżą informacji i ingerencją.

Jeśli chodzi o design, model ten łączy w sobie print i różne odcienie z niezliczonymi detalami, a jego wnętrze jest wyściełanePosiada dwie główne przegrody: tylną, w której znajdziesz duży portfel oraz miejsce na rachunki lub dokumenty. U góry posiada zamek błyskawiczny, a wewnątrz można przechowywać monety. Całe wnętrze jest wyłożone materiałem.

I na koniec nie zapominajmy o szczegółachPocząwszy od metalicznego logo, szpilek, ozdobnych naszywek, przeszyć i spersonalizowanych suwaków. Niekończące się małe akcenty, które sprawią, że się zakochasz. Nie myśl o tym więcej, kup już teraz!

Wymiary: 18cm/10cm/2 cm

RFID:

PORTFEL, KTÓRY CHRONI TWOJE KARTY

Portfele z technologią RFID weszły na rynek jako niezbędny system ochrony naszych kart kredytowych/debetowych. System ten służy do zapobiegania nieuczciwym i przymusowym płatnościom, a także do ochrony naszych poufnych informacji, zapobiegania kradzieży naszych danych osobowych, gdy nosimy nasze karty w portfelu.

PRZED CZYM CHRONI MNIE PORTFEL RFID?

  • Ochrona przed nieautoryzowanymi płatnościami:
    Blokuje możliwość wydawania nieautoryzowanych płatności kartą.
  • Ochrona przed kradzieżą informacji:
    zapobiega przekazywaniu informacji o naszych kartach kredytowych (numerze lub posiadaczu karty), zapobiegając ich wykorzystaniu do dokonania nieuczciwych zakupów lub kradzieży.
  • Ochrona przed zakłóceniami:
    telefony komórkowe generują fale elektromagnetyczne, które mogą przenikać karty kredytowe, czyniąc je bezużytecznymi. Chroni przed nim również technologia RFID.