Anekke Fun&music Nature Power portfel 34869-906

Anekke

34869-906

Nowy produkt

136,50 zł

-30%

195,00 zł

Więcej informacji

Jest coś, czego nigdy nie może zabraknąć w Twojej torbie, na przykład ten duży portfel Nature Power od Anekke Fun & Music , Twój nowy niezbędny produkt!

Ten damski portfel jest częścią kolekcji z torbą Anekke i akcesoriami, wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do Planety . Materiał pozyskiwany jest poprzez recykling plastikowych nakrętek, a kolekcja Anekke Nature posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest to produkt z recyklingu i ekologiczny.

Ten duży portfel ma pikowaną fakturę, a jego materiał jest elastyczny, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Jego wzór w beżowej tonacji łączy się z wielobarwnym nadrukiem. Posiada dwie przegrody: z tyłu zapinana na język, w której mieści się duża przegroda na karty i rachunki oraz wyjmowany portfel; plus górna część zapinana na zamek błyskawiczny na monety.

Detale czynią go wyjątkowym: ozdobne naszywki, metaliczne logo, spersonalizowane przypinki czy uchwyty sprawią, że będzie to jeden z Twoich nowych ulubionych portfeli. Gotowa, aby dołączyć do ekologicznej mody? Kup teraz nowy portfel Anekke Nature!

Wymiary:  20cm/11cm/4cm