Anekke Hollywood torba na laptop 38726-101

38726-101

Nowy produkt

424,15 zł

-15%

499,00 zł

Więcej informacji

Kolekcja Anekke Hollywood jest hołdem dla klasycznej aktorki filmowej Hedy Lamarr, która była ikoną kina, uważaną za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, a także bardzo ważnym naukowcem, dzięki któremu możemy łączyć się z różnymi częściami świata przez ekran.

Dzięki jej patentowi możemy dziś korzystać z wi-fi i bluetooth. Dlatego też w tej kolekcji znajdziemy wiele odniesień do tego wynalazku, który niewątpliwie doprowadził do zmiany świata.

Anekke Hollywood przynosi nam cały splendor klasycznego kina otoczonego reflektorami i światłami paparazzi. Anekke wystąpi na  własnej premierze przebrana za gwiazdę filmową, której składa hołd.

Anekke siedzi na  taśmach filmowych zatytułowanych największymi filmami Hedy Lamarr. Ponadto pojawiają się gwiazdy z Alei Sław noszące jej imię i Towanda.

Kolekcja ożywiona jest dzięki szczegółom, w których widać aluzję o Hedy Lamarr jako wynalazczyni wifi.  Warto zwrócić uwagę na statuetkę Anekke, jest ona skrzyżowaniem Oscara i wifi. 

Ta torba na laptop jest duża i ma kieszenie z przodu i z tyłu. Wnętrze jest wyściełane i posiada kieszenie. Ponadto jest wyściełana, aby chronić urządzenia elektroniczne i ma przegródki, dzięki czemu możesz wszystko uporządkować według własnych upodobań. Posiada dwa uchwyty, które można wykorzystać jako teczkę oraz odpinany, regulowany pasek na ramię. Z tyłu posiada dwa zamki, które po rozpięciu pozwolą dopasować ją do wózka, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą w podróż. Gotowa, aby każdego dnia rozpocząć nową podróż z Anekke? No to ruszamy!

WYMIARY: 42x30x9 cm