Anekke portfel Peace & Love 38829-902

38829-902

Nowy produkt

199,00 zł

Więcej informacji

Gotowa na podróż w lato miłości z Anekke Peace & Love? Rozpoczynamy wyjątkową podróż, w której potrzebne będą Ci tylko dwie rzeczy: wyobraźnia i trochę kwiatów we włosach. Van Anekke odpala i zaczynamy podróżować po zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych w wyjątkowym czasie: latach 60. W ciepłym słońcu, przy muzyce, wolności i marzeniach wibrujących wysoko, zatrzymamy się w Los Angeles i San Francisco, aby doświadczyć ruchu hippisowskiego od wewnątrz.

Przygotuj się na zanurzenie się w wyjątkowej historii poprzez każdy szczegół kolekcji: przypinki, hafty, wykrojniki i nadruki, które przeniosą nas do tego ruchu kulturowego, ze w 100% spersonalizowanymi naszywkami i wzmacniającymi wiadomościami, które sprawią, że poczujesz się płynnie . Ten egzemplarz należy do różowej linii, która łączy się z surowymi, szarymi i czarnymi akcentami.

Ten średniej wielkości portfel posiada dwie główne przegrody: tylną, gdzie znajdziesz duży portfel oraz miejsce na rachunki i/lub karty. U góry posiada zamek błyskawiczny, a w środku można przechowywać monety. Całe wnętrze wyściełane.

Model ten posiada ochronę RFID: innowacyjny system ochrony, który chroni nasze karty przed nieautoryzowanymi płatnościami, kradzieżą informacji i ingerencją.

Gotowa, aby każdego dnia rozpocząć nową podróż z Anekke? No to ruszamy!

Wymiary: 14/10/3 cm