Anekke Contemporary torebka 37803-039

37803-039

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

313,65 zł

-15%

369,00 zł

Więcej informacji

Witamy w wyjątkowym małym kawałku Japonii, który teraz zawsze będzie Ci towarzyszył dzięki tej współczesnej prostokątnej torbie na ramię z 3 przegródkami, Twojej nowej nierozłącznej!

Ta torba na ramię z 3 prostokątnymi przegródkami jest częścią kolekcji Anekke Contemporary. Jest to średniej wielkości model zapinany na zamek błyskawiczny, w którego wnętrzu znajdują się 3 niezależne przegródki, które pozwolą Ci uporządkować wszystko według własnych upodobań. Wnętrze wyłożone podszewką, z tyłu posiada kieszeń. Uchwyt można regulować na różne długości.

Anekke Contemporary to kolekcja inspirowana podróżą po Japonii poprzez sztukę współczesną. Jej grafiki odtwarzają japońskie światła, architekturę, kulturę i ikonografię, ożywając poprzez abstrakcyjne kształty i artystyczne interpretacje. Każda torba to mały kawałek tego kraju, widziany z wyjątkowego punktu widzenia: sztuki.

Detale stanowią ostatni akcent, który przeniesie Cię w wyjątkową podróż po Japonii, z setkami spersonalizowanych elementów dekoracyjnych, takich jak uchwyty, przypinki, logo czy naszywki z tyłu, inspirowanych japońską sztuką i kulturą. Dodatkowo posiada brelok do kluczy z kolekcji.

Wymiary: 28/24/8 cm