Anekke Shoen torebka 37713-050

37713-050

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

339,15 zł

-15%

399,00 zł

Więcej informacji

Sztuka jest najlepszą terapią. Dodaj kilka akcentów Japonii i kilka kropel mody, a otrzymasz tę dużą torbę na ramię z kieszeniami Shōen.

Ta duża torba na ramię ma dużą pojemność wewnętrzną, a także podszewkę i kieszenie. Posiada dwie kieszenie z przodu oraz jedną z tyłu. Rączka jest regulowana, dzięki czemu zawsze możesz dostosować ją do preferowanej długości.

Anekke Shōen to hołd złożony japońskiej malarce Uemurze Shōenowi. Artystka ta uważana jest za matkę japońskich artystek, gdyż zapewniła, że ​​malarstwo może być także zawodem kobiecym w czasach, gdy malarstwo nie było dozwolone zawodowo dla kobiet. Dlatego ta kolekcja jest odą do sztuki, która nas wyzwala i pozwala zobrazować i stworzyć niepowtarzalną wizję świata.

Anekke jest w pracowni malarskiej i maluje wokół siebie krąg. To pociągnięcie to japońska praktyka artystyczna zwana Ensō, w której duch łączy się z pociągnięciami pędzla, aby móc przekazywać emocje. Jest to także metafora magicznego momentu, w którym przepływa inspiracja, oświetlając artystę, aby mógł tworzyć.

To kolekcja pełna unikalnych detali, z błyszczącymi akcentami, spersonalizowanymi przypinkami, ściągaczami i naszywkami oraz wiadomością w języku japońskim, która będzie Ci codziennie przypominać, jak ważne jest odnalezienie swojego „ikigai” (powodu istnienia). Dodatkowo zawiera brelok do kluczy z kolekcji.

Wymiary: 31/27/11 cm