Anekke Contemporary plecak 37805-073

37805-073

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

356,15 zł

-15%

419,00 zł

Więcej informacji

Ten plecak Anekke Contemporary sprawi, że będziesz marzyć o podróży, jakiej nigdy sobie nie wyobrażałaś: z punktu widzenia sztuki. Przygotuj się do tworzenia!

Plecak posiada 2 niezależne przegrody, obie zapinane na zamek błyskawiczny, a także tylną kieszeń. Jest to duży plecak turystyczny z wyściełanym wnętrzem i regulowanymi uchwytami.

Anekke Contemporary to kolekcja inspirowana podróżą po Japonii poprzez sztukę współczesną. Jej grafiki odtwarzają japońskie światła, architekturę, kulturę i ikonografię, ożywając poprzez abstrakcyjne kształty i artystyczne interpretacje. Każda torba to mały kawałek tego kraju, widziany z wyjątkowego punktu widzenia: sztuki.

Detale stanowią ostatni akcent, który przeniesie Cię w wyjątkową podróż po Japonii, z setkami spersonalizowanych elementów dekoracyjnych, takich jak uchwyty, przypinki, logo czy naszywki z tyłu, inspirowanych japońską sztuką i kulturą. Dodatkowo posiada brelok do kluczy z kolekcji.

Czy jesteś gotowa na wyjątkową podróż z Anekke, o jakiej nigdy nie marzyłaś? Przygotuj swoją najbardziej artystyczną stronę, nadchodzimy, Japonia!

Wymiary: 28/31/11 cm