Anekke Fun&music Nature Colors torebka 34873-211

Anekke

34873-211

Nowy produkt

266,25 zł

-25%

355,00 zł

Więcej informacji

W każdej osobie jest ponad 100 kolorów, ponad 100 sposobów, aby powiedzieć światu, kim jesteś, a ta duża czerwona torba przez ramię Nature Colours od Anekke Fun & Music przemówi w Twoim imieniu.

Ta czerwona torebka przez ramię dla kobiet jest częścią kolekcji torebek i akcesoriów Anekke, wykonanej w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% z miłości do Planety . Materiał pozyskiwany jest poprzez recykling plastikowych nakrętek, a kolekcja Anekke Nature posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest to produkt z recyklingu i ekologiczny.

Jest to model wielkogabarytowy z dużą pojemnością wnętrza. Jej design w tonacji czerwieni kontrastuje z wielobarwnym, owocowym nadrukiem i akcentami czerni, które nadają jej wesołego charakteru inspirowanego trendami lat 80. Posiada wewnętrzną podszewkę i kieszenie, a także kieszeń z tyłu.

Podczas noszenia ma regulowany pasek na ramię o różnej długości. I nie zapominajmy o szczegółach! Metalowe logo, naszywki i ozdobne aplikacje, spersonalizowana rączka... nieskończona ilość drobnych detali, które sprawią, że zatańczysz z mocą kolorów. Kup teraz!

Wymiary: 29cm/25cm/11cm