Anekke Fun&music torebka 34823-909

Anekke

34823-909

Nowy produkt

195,00 zł

Więcej informacji

Więcej muzyki proszę! Więcej mody, więcej kolorów i więcej pozytywnej energii dzięki tej mini białej torebce przez ramię Energy od Anekke Fun & City , twojego nowego faworyta!

Ta oryginalna mini torebka na ramię jest po prostu idealna. Podobnie jak torebka w stylu vintage z zapięciem na zatrzask w połączeniu z idealnym portfelem do przenoszenia telefonu komórkowego, ta minitorebka stanie się Twoim nowym nieodłącznym elementem. Zainspirowana modą i muzyką lat 80. ta czarno-biała torba przekaże moc czystego płótna: świat możliwości malowania tego, co chcesz. Bądź energią, którą chcesz przyciągnąć!

Torba posiada wewnętrzną podszewkę oraz wiele przegródek w części portfela. Do zawieszenia posiada regulowany pasek na ramię o różnej długości.

Jej projekt w tonacji czerni i bieli kontrastuje z detalami w kolorze czerwieni i metali, z metalicznym logo z fakturami, ozdobną szpilką, nadrukami i haftem czy oryginalnym perłowym brelokiem Towanda. Idealna torba dla miłośników lat 80-tych, trendów, muzyki i potęgi kolorów. Kup teraz!

Wymiary:  11cm/19cm/5cm