Anekke Fun&music Nature Colors portfel 34879-910

Anekke

34879-910

Nowy produkt

145,00 zł

Więcej informacji

Portfel pełen kolorów i szanujący naturę? Oto ten czerwony średni portfel Nature Colours od Anekke Fun & Music.

Ten damski portfel jest częścią kolekcji Anekke, wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu iw 100% z miłości do Planety. Materiał pozyskiwany jest poprzez recykling plastikowych nakrętek, a kolekcja Anekke Nature posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest to produkt z recyklingu i ekologiczny.

Jest to średniej wielkości portfel o wyściełanej fakturze, a materiał jest elastyczny, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Jego design w tonacji czerwieni kontrastuje z wielobarwnym, owocowym nadrukiem i akcentami czerni, które nadają mu wesołego charakteru inspirowanego trendami lat 80. Wnętrze wyłożone jest oryginalną drukowaną tkaniną. Posiada dwie przegrody: z tyłu zapinana na język, w której mieści się duża przegroda na karty i rachunki oraz górna część z zamkiem na bilon.

Detale czynią go wyjątkowym: ozdobne naszywki, metaliczne logo, spersonalizowane przypinki czy uchwyty sprawią, że będzie to jeden z Twoich nowych ulubionych portfeli. Gotowa, aby dołączyć do ekologicznej mody? Kup teraz nowy portfel Anekke Nature!

Wymiary:  13cm/9cm/4cm