Anekke Fun&music Nature Colors portfel 34879-907

Anekke

34879-907

Nowy produkt

185,00 zł

Więcej informacji

Nigdy nie marzyłaś o akcesorium tak oryginalnym jak ten. Pokochasz ten duży, czerwony portfel Nature Colours od Anekke Fun & Music !

Ten damski portfel jest częścią kolekcji Anekke, wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu iw 100% z miłości do Planety. Materiał pozyskiwany jest poprzez recykling plastikowych nakrętek, a kolekcja Anekke Nature posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest to produkt z recyklingu i ekologiczny.

Jest to duży portfel o wyściełanej fakturze, a materiał jest elastyczny, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Jego design w tonacji czerwieni kontrastuje z wielobarwnym, owocowym nadrukiem i akcentami czerni, które nadają mu wesołego charakteru inspirowanego trendami lat 80. Wnętrze wyłożone jest oryginalną drukowaną tkaniną. Posiada dwie przegrody: z tyłu zapinana na język, w której mieści się duża przegroda na karty i rachunki oraz górna część z zamkiem na bilon.

Detale czynią go wyjątkowym: ozdobne naszywki, metaliczne logo, spersonalizowane przypinki czy uchwyty sprawią, że będzie to jedna z Twoich nowych ulubionych toreb.

Gotowa, aby dołączyć do ekologicznej mody? Kup teraz nowy portfel Anekke Nature!

Wymiary: 18cm/10cm/3cm