Anekke Nature Pachamama torba na laptop 36776-101

36776-101

Nowy produkt

342,30 zł

-30%

489,00 zł

Więcej informacji

Ta granatowa torba na laptop jest częścią kolekcji Anekke Nature Pachamama, nowej kolekcji ekologicznych toreb i akcesoriów Anekke.

Akcesoria z tej kolekcji zostały wykonane w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu, które pochodzą z plastikowych nakrętek. Kolekcja posiada pieczęć Control Union Certifications BV, która gwarantuje, że jest produktem pochodzącym z recyklingu i przyjaznym dla środowiska.

Ta kolekcja jest inspirowana i nazwana na cześć bogini, która reprezentuje naturę rdzennych plemion Amazonii: Pachamama. Jego projekt zbiera esencję najbardziej żywej i dzikiej natury, dzięki czemu odrobina zawsze idzie z tobą. Pokochasz to!

To granatowy model, który łączy w swoim designie oryginalny wielobarwny nadruk inspirowany elementami natury i motyli. Ma drukowane części połączone z wycinaną tkaniną i gładką tkaniną, zmieszane z drukowanymi inspirującymi frazami i innymi detalami.

Jest to duża torba z kieszeniami z przodu i z tyłu. Materiał ma miękką sztywność, która zachowuje kształt torby, tworząc stylowy i wygodny element. Posiada dwie rączki oraz odpinany regulowany pasek na ramię. Wnętrze wyłożone oryginalną tkaniną z nadrukiem motywów z kolekcji, posiada kieszonki. Ponadto jest wyściełany, aby chronić Twoje urządzenia elektroniczne, i ma przegródki, aby móc uporządkować wszystko tak, jak lubisz. Z tyłu posiada dwa zamki błyskawiczne, które po otwarciu pozwolą przystosować ją do wózka, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą w podróż.

Ostatnim akcentem są szczegóły. Zawiera metalowe logo z odrobiną koloru, przypinki, wytłoczone napisy, kolorowy brelok Towanda, naszywkę z napisem i spersonalizowane uchwyty. I nadal o tym myślisz? Twoja torba również może zmienić świat. Zdobądź już teraz swojego ulubieńca od Anekke Nature Pachamama!

Wymiary: 41/30/9 cm