Anekke Magic Souls torebka 36641-216

36641-216

Nowy produkt

307,30 zł

-30%

439,00 zł

Więcej informacji

Ta torba Magic Souls z paskiem na ramię jest częścią kolekcji Anekke Menire, będącej hołdem dla rdzennych grup kobiet z Amazonii, które walczą o zachowanie swojego środowiska i tradycji.

Kapsuła Magic Souls reprezentuje duchowe i rzemieślnicze zjednoczenie kobiet z Amazonii, które znajdują magiczne połączenie w rzemieślniczych procesach tworzenia. Odkryj wszystkie jego szczegóły!

Torba jest duża i ma tylną kieszeń. Posiada wewnętrzną podszewkę i kieszenie.

Przód tej torby łączy brązową podstawę z przeszyciami i haftami w różnych kolorach: pomarańczowym, różowym, żółtym, akwamarynowym i granatowym. Te wyhaftowane frazy mają reprezentatywne frazy lub słowa, które są odczytywane w trybie lustrzanym. Odkryj je!

Boki i tył łączą się z żakardową tkaniną z nadrukiem motywów inspirowanych rzemiosłem amazońskim. Tył ma kilka oryginalnych dekoracyjnych naszywek inspirowanych Kene: kilka ręcznie robionych motywów wykonanych przez niektóre rdzenne grupy z Amazonii. Te kształty są używane do kształtowania 3 głównych liter Anekke.

Posiada dwie rączki oraz odpinany regulowany pasek na ramię. Wnętrze wyłożone oryginalną tkaniną z nadrukiem motywów z kolekcji, posiada kieszonki.

Na koniec nie zapomnij o szczegółach! Projekt jest ich pełen, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Możesz znaleźć takie jak logo w kolorze białym, szpilki i niestandardowe uchwyty. Wszystko pod ręcznie wykonanym wykończeniem. Posiada również kółko do kluczy z kolekcji, które nadaje ostateczny szlif doskonałemu akcesorium.

Wymiary: 33/24/15 cm