Anekke Voice portfel 35809-022

35809-022

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

Więcej informacji

Ten portfel Voice Clutch jest hołdem dla aktywistki Violi DesmondTa afrykańsko-kanadyjska kobieta została doceniona za przykład w walce o prawa obywatelskie w Kanadzie. W tej kolekcji Anekke przypomina nam: wszyscy jesteśmy tacy sami!

Jest to średniej wielkości portfel z podwójną przegródkąTen oryginalny model może służyć również jako torebkaPosiada dwie niezależne przegrody zapinane na zamek, wewnętrzną podszewkę i tylną kieszeń.

Główny nadruk przedstawia wizerunek Anekke przewodzącej tłumowi, który zbiera się na rzecz pokoju i równości. Jest to torebka w odcieniach szarości, błękitu, ochry i bordo , która łączy się z haftem i rzemieślniczym wykończeniem. Główny nadruk łączy różne przesłania pokoju i równości, z motywami i rysunkami, w odcieniach ochry, szarości, brązu i błękitu.

A jeśli czegoś nie mogło zabraknąć, to właśnie detale czynią ten model wyjątkowym. Począwszy od metalicznego logo, szpilek, spersonalizowanych naciągów zamków, haftów... Niekończące się drobne akcenty, które sprawią, że się zakochasz. Kup teraz!

Wymiary: 16cm/10cm/2 cm