Anekke Urban portfel 35679-906

35679-906

Nowy produkt

149,25 zł

-25%

199,00 zł

Więcej informacji

Ten duży, elastyczny portfel Urban jest częścią kolekcji Anekke The Forest , inspirowanej nową przygodą Anekke w KanadzieTwój nowy faworyt!

Jest to duży portfel w zielonym odcieniu, który wykonany jest z elastycznego materiału. Model ten posiada ochronę RFID : innowacyjny system ochrony, który chroni nasze karty przed nieautoryzowanymi płatnościami, kradzieżą informacji i ingerencją.

Ta linia jest inspirowana najbardziej miejską częścią Kanady, gdzie miasta promieniują życiem. Logo Anekke staje się bohaterem projektu, podążając za trendem logomanii, z różnymi teksturami, wykończeniami i materiałami, nadając projektowi bardzo elegancki charakter.

Posiada dwie główne przegrody: tylną, w której znajdziesz duży portfel oraz miejsce na rachunki lub dokumenty. U góry posiada zamek błyskawiczny, a wewnątrz można przechowywać monety. Całe wnętrze jest wyłożone.

I na koniec nie zapominajmy o szczegółachZaczynając od metalicznego logo, szpilek, przeszyć, spersonalizowanych suwaków... Niekończące się drobne akcenty, które sprawią, że się zakochasz. Kup teraz!

Wymiary: 20cm/10cm/2 cm

RFID:

PORTFEL, KTÓRY CHRONI TWOJE KARTY

Portfele z technologią RFID weszły na rynek jako niezbędny system ochrony naszych kart kredytowych/debetowych. System ten służy do zapobiegania nieuczciwym i przymusowym płatnościom, a także do ochrony naszych poufnych informacji, zapobiegania kradzieży naszych danych osobowych, gdy nosimy nasze karty w portfelu.

PRZED CZYM CHRONI MNIE PORTFEL RFID?

  • Ochrona przed nieautoryzowanymi płatnościami:
    Blokuje możliwość wydawania nieautoryzowanych płatności kartą.
  • Ochrona przed kradzieżą informacji:
    zapobiega przekazywaniu informacji o naszych kartach kredytowych (numerze lub posiadaczu karty), zapobiegając ich wykorzystaniu do dokonania nieuczciwych zakupów lub kradzieży.
  • Ochrona przed zakłóceniami:
    telefony komórkowe generują fale elektromagnetyczne, które mogą przenikać karty kredytowe, czyniąc je bezużytecznymi. Chroni przed nim również technologia RFID.