Anekke portfel Psicodelic 38849-911

38849-911

Nowy produkt

199,00 zł

Więcej informacji

Zapraszamy na spacer po latach 60.! Natomiast linia Psicodelic będąca częścią Anekke Peace & Love inspirowana jest oryginalnym trendem, który pojawił się w latach 60-tych: psychodelią. Poprzez abstrakcyjne interpretacje, które starają się przekazać niepowtarzalną wizję natury, powstają nowe formy, inspirowane takimi elementami jak kwiaty czy góry.

Ponadto szczegóły sprawiają, że każdy projekt jest wyjątkowy, a hafty generujące objętości, szpilki, aplikacje, naszywki i uchwyty są w 100% spersonalizowane, dzięki czemu każdy szczegół przeniesie Cię aż do lata miłości. Gotowa, żeby to przeżyć?

Ten duży portfel posiada dwie główne przegrody: tylną, w której znajdziesz duży portfel oraz miejsce na rachunki, karty czy dokumenty. U góry posiada zamek błyskawiczny, a w środku można przechowywać monety. Całe wnętrze wyściełane.

Model ten posiada ochronę RFID: innowacyjny system ochrony, który chroni nasze karty przed nieautoryzowanymi płatnościami, kradzieżą informacji i ingerencją.

A kiedy moda, historia ekscytującej kobiety i dodatek Anekke spotykają się, wszystko wskazuje na to, że zakochasz się i to bardzo. 
Wymiary: 18/10/3 cm